#1 2009-09-19 16:24:57

Smerfetka

http://img144.imageshack.us/img144/5176/adminih0.png

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 60
Punktów :   
Skill: high ^^
Forma: taka średnia
Ogar: prOOOO

Cheaty

No to teraz trochę napiszę o cheatach. Ten poradnik ma pomóc w wykrywaniu cheatów. Kto uwarza że pomagam cheaterom w wybieraniu cheatów jest w błędzie. Pamiętajcie, cheatowanie jest dla frajerów. No dobra a teraz do przejdźmy do sprawy...

Multihack: Zbiór cheatów. W jego skład najczęściej wchodzi WallHack, AimBot, ESP, SpeedHack, CrossHair, NoFlash, NoSmoke i Lambert. Jak rozpoznać: Staty 100:1

WallHack (WH): Widzisz przeciwników przez ściany. Jak rozpoznawać: często gracz nie rozróżnia czy przeciwnik jest za ścianą czy przed nią i zdarza się że strzeli przez nią. Gracz patrzy przez ścianę na przeciwnika (cały czas w 1 punkt, dziwnie przesuwa myszkę przez nią), wychodzi zza zakrętu i sprawdza tylko mniej realne miejsca skampienia, w których jest przeciwnik.

ESP: Podobne do wh, z tym że nie widzisz przeciwnika tylko kułko(niebieskie lub czerwone). Dzięki temu nie ma tego problemu co z wh, że nie wiesz czy przeciwnik jest za czy przed ścianą. Dzięki temu można też zobaczyć broń i odległość przeciwnika.

AimBot: Ten cheat gdy klikniemy przycisk strzału automatycznie nacelowuje nam na głowę (nieraz korpus). Jak rozpoznać: cheater strzela same heady. Często celownik przekauje z zabitego przeciwnika automatycznie na innego (cheater nie puszcza przycisku strzału a celownik przeskakuje na następną głowę, nie przesuwa a przeskakuje).

NoSpread: Najczęściej AimBoty go posiadają. Nabój leci dokładnie tam gdzie jest celownik. Przydatne z AWP. Jak rozpoznać: Przeciwnik zabija z awp w biegu, zabija bez przyblizenia.

NoRecoil: Nie ma odrzutu, można strzelać serią a naboje lecą w jedno miejsce. Jak rozpoznać: Przeciwnik strzela serią a naboje lecą w 1 miejsce

NoFlash: Cheater nie jest oślepiany przez Flashe, po prosru ich nie widzi. Jak rozpoznać: oślepiony cheater gra jak by nigdy nic, nie wycofuje się a nawet zabija.

NoSmoke: Cheater nie widzi dymu ze Smoka. Jak rozpoznać: prawie się nie da. Cheater spokojnie zabija gdy zchowasz się w smoku. Ale uważaj bo doświatczeni gracze zobaczą nawet bez cheatu.

Lambert: Cheater widzi terro na czerwono a CT na niebiesko.

FullBright: Cheat ten działa podobnie jak noktowizor, tyle że niewidzisz na zielono, a tak jakby ktoś włączył światło . Jak rozpoznać: Cheater zabija swobodnie w ciemnych miejscach.

SpinHack: Najgłupszy hack jaki istnieje. Wszyscy gracze oprócz ciebie widzą jak się kręcisz. Jak rozpoznać: domyśl się.

MiniMapHack/RadarHack: Działa tak samo jak wh i esp, tyle że widzimy to na minimapie w lewym górnym rogu ekranu.

SpeedHack: Cheater szybko biega, strzela, zabija.

KniveSpeed: To samo co wyżej ale tylko z kosą.

BadBoy: Jesteś "botem". Jest to połączenie wszystkich cheatów wyżej z tym że jeszcze samo za ciebie strzela. Jak rozpoznać: Co jakiś czas cheater automatycznie pisze nazwę cheata.

Pamiętajcie aby nikogo pochopnie nie oskarżać o cheaty. Ale jak już jesteście pewni to strzelić demko albo dobre ss i do admina. I pojechać go, nie żałować gęby.


© Copyright 2009 by Smerfetka


"Wole tych, którzy popierają mnie ze strachu niż tych, którzy popierają mnie z przekonania. Przekonania się zmieniają, strach pozostaje."

Offline

 

#2 2009-09-20 13:26:01

Papa Smerf

http://images50.fotosik.pl/9/638333ef2f6f9cd9m.png

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 53
Punktów :   

Re: Cheaty

Hehe ja mam tylko lamberta i spin hacka - mówię wam, one wymiatają

Ostatnio edytowany przez Papa Smerf (2009-09-20 13:26:17)


PaPuś xd * Wykos Killer * sk8 * Rock&metal
Jestem ADMINEM - możesz się ubiegac u mnie o pomoc.
Tomek tu był xd

Offline

 

#3 2009-09-21 15:31:38

S.K.Y.N.E.T

http://images50.fotosik.pl/9/638333ef2f6f9cd9m.png

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 33
Punktów :   

Re: Cheaty

Nie wiedziałem, że aż tyle czitów jest. Fajny Avatar smerfetko ;p


ŚMIERĆ GARGAMELOWI!!!
Nick w grze: S.K.Y.N.E.T

Offline

 

#4 2009-10-18 14:41:36

LeVy

http://www.gimpuj.info/gallery/8243_24_03_08_10_28_44_4.png

Zarejestrowany: 2009-10-18
Posty: 5
Punktów :   
Skill: A bo ja wiem ?
Forma: Słaba
Ogar: Wiertara & Pompa master ^^

Re: Cheaty

Ja mam Multihacka w którym jest WH, Lambert i Aimbot. Używam tylko jak mi sie wyjątkowo nudzi i tylko i wyłącznie na ruskich serwerach na których każdy cheatuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutowojna.pun.pl www.nivisniepokonani.pun.pl www.rifp.pun.pl www.policja997.pun.pl www.nc10.pun.pl