#1 2009-09-19 15:55:00

Papa Smerf

http://images50.fotosik.pl/9/638333ef2f6f9cd9m.png

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 53
Punktów :   

Historia Smerfów xd

W tym temacie możemy przedstawic trochę historii klanu SMERF'ów. Zacznę ja, a gdy uzbieramy coś na ciąg dalszy - nowy post i piszemy
PS nie piszcie w tym temacie nic chyba, że chcecie dodac coś o historii

Tak więc, ekhem ekhem..
Dawno Dawno temu... no może nie tak dawno powstał sobie klan De[A]gle. Był to klan 4 kolegów z klasy. No w zasadzie, było nas 3 i 2 w połowie XD Tuż po założeniu noobskiego klanu zagraliśmy spara z naszym znajomym, który staż w cs-a ma już trochę dłuższy od nas. Zagraliśmy i wygraliśmy może... ze 3-4 rundy? Klan, który nas zniszczył nazywał się Murder. Tuż po tym jeden z członków klanu przestał grac w cs-a, a klan się rozpadł. Od tej pory ja i Smerfetka, podstawy dawnego klanu kontynuowaliśmy cwiczenie skilla dalej...

Aż do końcówki szkoły. Wtedy postanowiliśmy założyc klan Free Fighters - [FF]. Byliśmy już dosyc ogarnięci, choc trochę nam jeszcze brakowało do tego, co umiemy teraz. Nasz klan zaczął się reklamowac na serwie Shotfreedom - zresztą dodam, ze moim ulubionym serwie do teraz xd Ci, którzy chcieli dojśc - dochodzili, jednak generalnie umieli niewiele. Był jeden bardziej ogarnięty - ale 3 to za mało. Umówiliśmy sie na spara z klanem 4fun.Gaming - ludzie z niego też często grywaję na tym serwie. Zagraliśmy najpierw mapę de_dust, na której całkowicie nas ograli. Następnie była nasza mapka - de_dust2 (dzieci dusta???) tam poszło nam nawet ładnie, mniej więcej po całej mapce wynik z niej był remisowy. Ostateczny wynik meczu Free Fighters - 4fun.GEJming () - 17:31. Klan jednak sie trzymał - po prostu wiedzieliśmy, że musimy pocwiczyc. Zapowiedzieliśmy założenie serwa, strona się ładnie rozwijała, mieliśmy mniej więcej 10 osób w klanie i było nieźle. Do czasu...

Gdy wróciłem z Włoch w klanie zostały chyba ze 2 osoby poza nami - Atmo (Smerfetką) i mną. Wszystko sie tak porozpadało, że postanowiliśmy zakończyc żywot klanu FF.

Przez wakacje naprawdę poczułem skilla - jak chyba jeszcze nigdy, chyba nigdy nie grałem tak dobrze. Pewnego razu gadaliśmy se z kolegami, którzy też trochę grają w cs-a - myśleliśmy, czy by nei założyc klanu. W tem walnąłem "ej dawajcie, nazwiemy się smerfy xd a ja będę PaPa Smerfem" i od tego sie zaczęło. Gadaliśmy jeszcze z godznę i się rozeszliśmy, złapaliśmy chęci na stworzenie klanu. Zaczął się rok szkolny, a klan istnieje dalej - przyznajcie, niezłe osiągnięcie :DDD

Na 1 października umówiliśmy sie ponownie z klanem Murder - tym razem mamy już z nimi spore szanse.
Do tego dziś, byc może dojdzie do nas 1 lub 2 dobrych znajomych z serwa Shotfreedom. Jeśli tak, to nasze szanse wzrosną.

W tym momencie nie mogę więcej powiedziec. Nasze forum jest świeżo założone i je budujemy, serwer zaraz będzie, bo wpłaty prawie gotowe, a ludzi zaczniemy tuż tuż werbowac - oczywiście tylko porządnych graczy. Co będzie dalej - zobaczymy...


PaPuś xd * Wykos Killer * sk8 * Rock&metal
Jestem ADMINEM - możesz się ubiegac u mnie o pomoc.
Tomek tu był xd

Offline

 

#2 2009-09-19 16:05:13

Smerfetka

http://img144.imageshack.us/img144/5176/adminih0.png

Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 60
Punktów :   
Skill: high ^^
Forma: taka średnia
Ogar: prOOOO

Re: Historia Smerfów xd

Przenoszę do historii... mam nadzieję że nikt nie ma nic przeciwko. Zamykam temat.


Super napisane należy się plusik.


"Wole tych, którzy popierają mnie ze strachu niż tych, którzy popierają mnie z przekonania. Przekonania się zmieniają, strach pozostaje."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szm.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl www.imwimiipagh.pun.pl www.zordon-music.pun.pl www.festeboyen.pun.pl